Untitled Document Untitled Document

Individuální projekty rodinných domů

Zpracováváme projekty rodinných domů. Může se jednat jak o novostavbu, tak i rekonstrukci. Můžete si u nás objednat individuální projekt rodinného domu přizpůsobený Vašim požadavkům. Tím získáte dům, který bude co nejvíce přizpůsoben Vašim nárokům kladených na bydlení.

Domy navrhujeme jak z tradičních materiálů POROTHERM, HELUZ, YTONG, tak i z nových GTBLOK, VELOX atd. Také se zabýváme návrhem dřevostaveb. Záleží pouze na Vás, kterému materiálu dáváte přednost. Rádi Vám poradíme, jaké jsou výhody a nevýhody jednotlivých materiálů.

Projektovou dokumentaci si můžete objednat v rozsahu:
- studie pro posouzení investičního záměru
- pro stavební povolení
- pro realizaci rodinného domu

Studie obsahuje umístění stavby na pozemku, pro posouzení možnosti výstavby, zda bude splňovat všechny nároky kladené Stavebním zákonem. Zpracovává se dispoziční řešení, vizualizace objektu dle přání investora a odhad nákladů na celou stavbu.

Projektová dokumentace pro stavební povolení je zpracovaná v rozsahu vyžadovaném stavebním úřadem - projekt RD, energetický průkaz budovy, usazení stavby do terénu, položkový rozpočet.

Realizační dokumentace je rozpracování rodinného domu do detailu, obsahuje výpis všech prvků (klempířských, truhlářských atd.), podrobné zpracování technického zařízení budov (rozvod elektrické energie, vodovodu, kanalizace a plynovodu).

V případě zájmu nás prosím kontaktujte a domluvte si osobní návštěvu u Vás nebo v naší kanceláři.

© 2011 STAVO-NEF, s.r.o.